Opis
AMD Ryzen™ 7 8840U / 3.3 GHz / Turboboost 5.1 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA 1920 x 1200, AMD Radeon 780M Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 8840U / 3.3 GHz / Turboboost 5.1 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 780M |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Raspored tipkovnice | French|Portuguese |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |