Opis
Intel® Core™ i7-13800H / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX™ 2000 Ada, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i7-13800H / 2,5 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz |
| Radna memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | NVIDIA RTX™ 2000 Ada |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Raspored tipkovnice | Nordic keyboard |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A+ kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |