Opis
68,58 cm (27″), static contrast: / dynamic contrast: , 350 cd/m2, 178°/178°
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | AOC |
| HDMI | 2x |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Maksimalna rezolucija | WQHD / 2560 x 1440 @240Hz |
| Veličina monitora | 68,58 cm (27") |
| Kontrast monitora | static contrast: / dynamic contrast: |
| Svjetlina monitora | 350 cd/m2 |
| Vidljivost monitora | 178°/178° |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |
Dodatne informacije
| Težina | 5.32 kg |
|---|




