Opis
MediaTek MT8183 / 2,0 GHz / Octa-Core, 8 GB Onboard, 256 GB Onboard, 32 cm (12,6″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WQXGA / 2560 x 1600, MediaTek Intergrated, USB-C, bluetooth, Android 14
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Acer |
| Procesor | MediaTek MT8183 / 2,0 GHz / Octa-Core |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Zaslon | 32 cm (12,6") |
| Grafička kartica | MediaTek Intergrated |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Android 14 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Maksimalna rezolucija | WQXGA / 2560 x 1600 |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss), Touch |