Opis
Intel Core i5-1334U (3,4 – 4,6 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920×1080) AG LED IPS 60 Hz, NVIDIA GeForce MX570 (2 GB GDDR6), HDMI, 2x USB 3.2 Gen1 (5Gbps) + 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Radna memorija | 8 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) AG LED | IPS | 250 nits | 45% NTSC |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce® MX570 A (2 GB GDDR6) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 3x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | Engleska - arapska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |