Opis
Intel Core i3-N305 (3,8 GHz), 8 GB LPDDR5-4800, 256 GB UFS, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920×1080) AG LED, Intel UHD Graphics (IGP), 2x USB-C 3.2 Gen1 (DisplayPort – 45W), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Webcam, Std. Kbd., Webcam, SD Card, Google Chrome OS
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i3-N305 / 1,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Radna memorija | 8 GB LPDDR5 |
| Tvrdi disk | 256 GB UFS |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6'') Full HD (1920 x 1080) AG LED |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| USB2 | ne |
| USB3 | 3x |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Chrome OS |
| Raspored tipkovnice | Švicarska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |




