Laptop HP 15-fc0029np | R7-7730U | 16GB | SSD 512GB / AMD Ryzen™ 7 / RAM 16 GB / SSD Pogon / 15,6″ FHD
Opis
AMD Ryzen R7 7730U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, 39,6 cm (15,6”) FHD (1920×1080) AG LED, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Webcam, Std. Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 4,5 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) FHD (1920 x 1080) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | Portugalska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |




