Opis
Intel Core i7-1355U (1,7 GHz), 16 GB LPDDDR5x-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920×1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps – DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB LPDDR5X |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | Engleska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |




