Opis
Intel Core i5-14600 (2,7 GHz), 16 GB DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, 60,45 cm (23,8″) FHD (1920×1080) LED, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 2.0a, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.1 (DisplayPort, 10Gbps), 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 3x USB-A 3.1 (10Gbps), 2x USB-A 3.0 (5Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, CardReader, Gb LAN, Webcam, Wireless, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-14600 / 2,7 GHz / 20-Cores (6C+8c/20T) / Turbo Speed 5,2 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 60,45 cm (23,8″) FHD (1920x1080) LED |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| USB2 | ne |
| USB3 | 5x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Raspored tipkovnice | Francuska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Dodaci | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |




