Opis
MediaTek Dimensity 6300 (2x A76 @2,4GHz + 6x A55@2,0GHz), 8GB Soldered LPDDR4X, 128GB UFS 2.2, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 27,9 cm (11″) 2.5K (2560×1600) Touchscreen 90Hz IPS, 1x USB-C 2.0 (PD), Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.1, GPS, 5.0MP+8.0MP Webcams, microSD Card 7040mAh Li-Ion, Google Android OS 15+
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | MediaTek Dimensity 6300 (8 Cores, 2x A76 @ 2,4 GHz + 6x A55 @ 2,0 GHz) |
| Radna memorija | 8 GB LPDDR4x |
| Tvrdi disk | 128 GB UFS 2.2 |
| Zaslon | 27,9 cm (11″) 2.5K (2560x1600) Multi-Touch IPS | 500 nits | Anti-Fingerprint | Anti-Glare | 72% NTSC |
| Grafička kartica | ARM Mali-G57 MC2 (IGP) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| USB2 | 1x |
| USB3 | Ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Google Android OS |
| Stanje proizvoda | Lenovo Refurbished, Outlet - Otvorena ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | 2.5K / 2560 x 1600 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt), Touch |




