Opis
Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 64 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz, Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX | 8 performance cores | 16 Efficient cores | 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Radna memorija | 64 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | Nvidia GeForce RTX 5090 Max-Q |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | Spanish keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WQXGA / 2560 x 1600 @240Hz |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss) |