Računalo Lenovo ThinkStation P520c | Xeon W-2223 | 64GB RAM | 1TB SSD | Dual Quadro T1000 | W11P / Intel® Xeon® / RAM 64 GB / SSD Pogon
Opis
Intel Xeon W W-2223 (3,6 – 3,9 GHz), 64 GB DDR4-2933 (2x 32GB) ECC, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 2x NVIDIA Quadro T1000 (8 GB GDDR6), 8x MiniDispalyPort, 2x USB-A 2.0, 6x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Xeon® W-2223 / 3,6 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Max Turbo Frequency 3,9 GHz |
| Radna memorija | 64 GB (2x 32 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 1 TB SSD |
| Grafička kartica | 2x NVIDIA Quadro T1000 (8 GB GDDR6) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | 2x |
| USB3 | 6x |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Stanje proizvoda | Lenovo Refurbished, Outlet - Otvorena ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | brez tipkovnice in miške |
| Otisak prsta | Ne |




