Opis
Intel® Core™ i7-10610U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4.9 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel UHD Graphics, HDMI, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Dell |
| Procesor | Intel® Core™ i7-10610U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4.9 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Raspored tipkovnice | English |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |