Opis
Intel® Core™ i7-10610U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4.9 GHz, 32 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), Touch, FHD 1920 x 1080, Intel UHD Graphics 630, 2x USB, backlit_kb, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i7-10610U / 1.8 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 4.9 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics 630 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Raspored tipkovnice | Swedish / Finnish |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt), Touch |