Opis
Intel® Core™ i7-14650HX / 2,2 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / 5,2 GHz TurboBoost, 16 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080 @165Hz, NVIDIA GeForce RTX 4070 MAX-Q, HDMI, USB-C, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Manje ogrebotine na poklopcu i manja točka na ekranu.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Gigabyte |
| Procesor | Intel® Core™ i7-14650HX / 2,2 GHz / 16-Cores (8C+8c/24T) / 5,2 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 4070 MAX-Q |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | Swiss keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 @165Hz |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |




