Opis
Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz, NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Srednje Praške Na Pokrovu
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Gigabyte |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX / 2.1 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 (8 GB GDDR7) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WQXGA / 2560 x 1600 @165Hz |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |