Opis
Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency, 32 GB LPDDR5 ONBOARD, 1 TB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), 2.8K / 2880 x 1800, Intel Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | Intel Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss) |