Opis
AMD Ryzen 5 7430U with Radeon Graphics, 8 GB LPDDR4 ONBOARD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), Touch, WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Srednje Praške Na Pokrovu
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7430U with Radeon Graphics |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss), Touch |