Opis
Intel® Core™ i7-12650HX 3.3 GHz / Turboboost 4.7 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA® GeForce® RTX 4050 (6 GB GDDR6), HDMI, USB-C, 2x USB, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i7-12650HX 3.3 GHz / Turboboost 4.7 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce® RTX 4050 (6 GB GDDR6) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |