Opis
AMD Ryzen™ AI 7 350 / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz Max Boost Speed, 32 GB LPDDR5 ONBOARD, 1 TB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Acer |
| Procesor | AMD Ryzen™ AI 7 350 / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 5,0 GHz Max Boost Speed |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss) |