Opis
Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 – 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 68,58 cm (27″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 4x USB, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1355U / 1,7 - 3,7 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 68,58 cm (27") |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 2x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |