Opis
Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 60,96 cm (24″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel Arc Graphics card, HDMI, USB-C, 6x USB, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225T / 1.9 GHz TurboBoost 4.9 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 60,96 cm (24") |
| Grafička kartica | Intel Arc Graphics card |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |