Opis
Intel® Core™ i7-1185G7 / 1,2 – 3,0 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,8 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD 1920 x 1080, Quadro T500, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1185G7 / 1,2 - 3,0 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,8 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafička kartica | Quadro T500 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Raspored tipkovnice | English US |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |