Opis
Intel® Core™ i5-12400T / 1,8 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,2 GHz, 16 GB DDR4 SODIMM, Intel® UHD Graphics 730, HDMI, USB-C, 6x USB, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i5-12400T / 1,8 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,2 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 730 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | 1x Audio |