Opis
AMD Ryzen™ 5 4650G / 3.7 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.2 GHz, 8 GB DDR4 DIMM, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, 8x USB, Card reader, No OS Installed – Win10P COA, Računalo nema zvučnike.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 4650G / 3.7 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.2 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Optički pogon | Da |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | 3x Audio, 1x Serial |