Opis
HexaCore Intel Core i7-9750H, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB SSD Onboard, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), 3K+ / 3072 x 1920, AMD Radeon RX 5500 (4 GB GDDR5), Thunderbolt, backlit_kb, bluetooth, MacOS Sequoia
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Apple |
| Procesor | Intel® Core™ i7-9750H / 2.60 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | AMD Radeon RX 5500 (4 GB GDDR5) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | MacOS Sequoia |
| Raspored tipkovnice | English US |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss) |