Opis
Apple M1 Max (10-core CPU, up to 32-core GPU, up to 64GB Unified Memory), 32 GB Unified, Onboard RAM, ni nadgradljivo, 40,64 cm (16,0″), Sijajni (BrightView, gloss), 3456×2234, Apple M1 Max, HDMI, Thunderbolt, backlit_kb, Card reader, bluetooth, macOS 26.2 Tahoe
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Apple |
| Procesor | Apple M1 Max (10-core CPU, up to 32-core GPU, up to 64GB Unified Memory) |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | Apple M1 Max |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | macOS 26.2 Tahoe |
| Raspored tipkovnice | English keyboard |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | 3456x2234 |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss) |