Opis
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 – 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 16 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD 1920 x 1080, NVIDIA GeForce MX150 / Intel UHD Graphics 620, HDMI, 3x USB, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Dell |
| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce MX150 / Intel UHD Graphics 620 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Raspored tipkovnice | German |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |