Opis
Intel® Core™ i7-12800H / 3,70 GHz / 14-Cores / Turbo Speed 4,80 GHz, 32 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX™ A1000 (4 GB GDDR6), Thunderbolt, backlit_kb, Card reader, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Dell |
| Procesor | Intel® Core™ i7-12800H / 3,70 GHz / 14-Cores / Turbo Speed 4,80 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | NVIDIA RTX™ A1000 (4 GB GDDR6) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Raspored tipkovnice | English keyboard |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |