Opis
AMD Ryzen™ 5 4650G / 3.7 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.2 GHz, 8 GB DDR4 DIMM, AMD Radeon Graphics, 8x USB, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 4650G / 3.7 GHz / Hexa-Core / Turbo Speed 4.2 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Optički pogon | Da |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A kvaliteta |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | 5x Audio, 1x Serial, 2x PS/2 Port |