Opis
Intel® Core™ i5-10500T / 2,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 3,8 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, Intel® UHD Graphics 630, HDMI, USB-C, 5x USB, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10500T / 2,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A+ kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | 1x Audio |