Opis
AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 1 TB NVMe SSD, 45,72 (18″), Matiran (AntiGlare, matt), WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz, Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Asus |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 3.8 GHz / Turboboost 5.1 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 45,72 (18") |
| Grafička kartica | Nvidia GeForce RTX 5050 Max-Q / Mobile |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WQXGA / 2560 x 1600 @144Hz |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |