Opis
Intel Core 5 120U (1,4 GHz), 35,6 cm (14,0″) FHD (1920×1080) AG UWVA IPS LED 60 Hz, 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB PCIe NVMe, Intel Graphics (IGP), HDMI, 2x USB-A 3.2 Gen1, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), no ODD, Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth 5.4, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ 5 120U / 1,4 GHz / 10-Core (2C+8c/12T) / Max Turbo Frequency 5,0 GHz |
| Radna memorija | 16 GB (2x 8 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) Full HD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Grafička kartica | Intel Graphics (IGP) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | Angleška / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |




