Opis
Intel Core i5-1235U (1,3 GHz), 8 GB (2x4GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe, 35,6 cm (14,0”) HD (1366×768) AG LED 60 Hz, no ODD, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, SD-Card, Webcam, Backlit Kbd., FreeDOS
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1235U / 1,3 - 3,3 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,4 GHz |
| Radna memorija | 8 GB (2x 4 GB) DDR4 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 35,6 cm (14″) HD (1366 x 768) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| USB2 | ne |
| USB3 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | FreeDOS |
| Raspored tipkovnice | Engleska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |




