Opis
Intel Core i3-N305 (1,8 GHz), 4 GB DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920×1080) UWA AG LED 60 Hz, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI, 2x USB 3.1 + 1x USB-C 3.2 Ge1 (5Gbps), no ODD, Webcam, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, Std. Kbd., Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i3-N305 / 1,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Radna memorija | 4 GB DDR4 |
| Tvrdi disk | 256 GB SSD |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) HD (1366 x 768) AG LED | 250 nits | 45% NTSC |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Raspored tipkovnice | Engleska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | HD / 1366 x 768 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |




