Opis
Intel® Celeron® N4120 1.10 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 2.60 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, 512 GB NVMe SSD, 43,9 cm (17,3″), Matiran (AntiGlare, matt), HD+ / 1600 x 900, Intel UHD Graphics 600, HDMI, USB-C, 2x USB, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Celeron® N4120 1.10 GHz / Quad-Core / Turbo Speed 2.60 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3″) |
| Grafička kartica | Intel UHD Graphics 600 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | HD+ 1600 x 900 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |