Opis
Intel® Core™ i5-1335U / 1,3 – 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel Iris XE Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, bluetooth, No OS Installed – Win11P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1335U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8c/12T) / Turbo Speed 4,6 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | Intel Iris XE Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | No OS Installed - Win11P COA |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |