Opis
Intel® Core™ i7 14700F 1.5 GHz / Turboboost 5.4 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200 @144Hz, NVIDIA® GeForce® RTX 5060, HDMI, USB-C, 3x USB, Backlit keyboard, Card reader, Microsoft Windows 11 Home (64-bit), Valorant Izdanje
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i7 14700F 1.5 GHz / Turboboost 5.4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | NVIDIA® GeForce® RTX 5060 |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 @144Hz |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |