Opis
AMD Ryzen 5 8540U (3,2 GHz), 8 GB LPDDR5-6400, SSD 512 GB PCIe NVMe, 40,6 cm (16″) WUXGA (1920×1200) TouchScreen UWVA AG LED IPS 60 Hz, AMD Radeon 740M Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps – DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (1×1), Bluetooth 5.3, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 8540U / 3,2 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 4,9 GHz |
| Radna memorija | 8 GB LPDDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920x1200) Multi-Touch UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 740M Graphics (IGP) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 |
| Raspored tipkovnice | Engleska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | da |
| Otisak prsta | Ne |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt), Touch |




