Opis
Intel® Core™ i7-14700HX / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / 5,5 GHz TurboBoost, 32 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, NVIDIA RTX 3500 Ada (12 GB GDDR6), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Tri ili više pikica na ekranu
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i7-14700HX / 2,1 GHz / 20-Cores (8C+12c/28T) / 5,5 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 32 GB |
| Tvrdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | NVIDIA RTX 3500 Ada (12 GB GDDR6) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |