Opis
AMD Ryzen™ 5 7535U / 2,9 GHz / 12-Cores (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz, 16 GB DDR5 SODIMM, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, AMD Radeon Graphics, HDMI, USB-C, Thunderbolt, 3x USB, Backlit keyboard, bluetooth, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Manje ogrebotine na pokrovu
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7535U / 2,9 GHz / 12-Cores (6C/12T) / Turbo Speed 4,55 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | AMD Radeon Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |