Opis
Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2.1 GHz / 4.5 GHz, 16 GB LPDDR5 ONBOARD, 512 GB NVMe SSD, 35,6 cm (14,0″), Sijajni (BrightView, gloss), WUXGA / 1920 x 1200, Intel, HDMI, Thunderbolt, 1x USB, Backlit keyboard, Card reader, bluetooth, Windows 11 Home
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Lenovo |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 226V / 2.1 GHz / 4.5 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 512 GB |
| Zaslon | 35,6 cm (14,0″) |
| Grafička kartica | Intel |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Da |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss) |