Opis
68,58 cm (27″), static contrast: / dynamic contrast: , 400 cd/m2, 178°/ 178°
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | AOC |
| HDMI | 2x |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Maksimalna rezolucija | 4K UHD / 3840 x 2160 @160Hz |
| Veličina monitora | 68,58 cm (27") |
| Kontrast monitora | static contrast: / dynamic contrast: |
| Svjetlina monitora | 400 cd/m2 |
| Vidljivost monitora | 178°/ 178° |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |
Dodatne informacije
| Težina | 6.35 kg |
|---|



