Opis
Intel Core i5-14500 (2,6 GHz), 8 GB DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, DVD slim, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 1.4, 2x DisplayPort 1.4, 1x Thunderbolt 3, 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 1x USB-C 3.1 (5Gbps), 4x USB-A 3.1 (10Gbps), 4x USB-A 3.0 (5Gbps), 3x USB-A 2.0 (480Mbps), Gb LAN, Microsoft Windows 10 Pro (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-14500 / 1,9 - 2,6 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / 5,0 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 8 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | Bez |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Optički pogon | Da |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | 3x |
| USB3 | 8x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 10 Pro |
| Raspored tipkovnice | Engleska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Otisak prsta | Ne |




