Računalo HP EliteDesk 8 Mini G1a | Ryzen 5-220 | 16GB RAM | Win 11 Pro / AMD Ryzen™ 5 / RAM 16 GB / SSD Pogon
Opis
AMD Ryzen 5 220 (3,2 – 4,9 GHz), 16 GB DDR5-5600 SO-DIMM, SSD 256 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 740M Graphics (IGP), 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 2.1, 1x USB-C 4.0 Gen3×2 (40Gbps – 100W PD), 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps), 4x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), Gb LAN, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 220 / 3,2 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Max Boost Clock 4,9 GHz |
| Radna memorija | 16 GB DDR5 |
| Tvrdi disk | 256 GB SSD |
| Zaslon | Bez |
| Grafička kartica | AMD Radeon™ 740M Graphics (IGP) |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 4x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Raspored tipkovnice | Francuska tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Renew, Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| WWAN | ne |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | brez tipkovnice in miške |
| Otisak prsta | Ne |




