Opis
Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 – 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost, 8 GB DDR4 SODIMM, 256 GB NVMe SSD, 40,64 cm (16,0″), Matiran (AntiGlare, matt), WUXGA / 1920 x 1200, Intel® Iris® Xe Graphics, HDMI, USB-C, 5x USB, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit), Tri ili više pikselâ na ekranu
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Radna memorija | 8 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0″) |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | Ne |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Raspored tipkovnice | German keyboard |
| Stanje proizvoda | Outlet - Otvorena Ambalaža |
| Razred | Otvorena ambalaža |
| Bluetooth | ne |
| Jamstvo (mjeseci) | 12, besplatno produljenje jamstva 2 PLUS 1 |
| Web kamera | ne |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Mat (AntiGlare, matt) |