Opis
Intel® Core™ i7-1185G7 / 1,2 – 3,0 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,8 GHz, 16 GB LPDDR4 ONBOARD, 34,3 cm (13,5″), Sijajni (BrightView, gloss), 2256×1504, Intel® Iris® Xe Graphics, USB-C, 1x USB, backlit_kb, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Proizvođač | Drugo |
| Procesor | Intel® Core™ i7-1185G7 / 1,2 - 3,0 GHz / Quad-Core (4C/8T) / Turbo Speed 4,8 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Tvrdi disk | 256 GB |
| Zaslon | 34,3 cm (13,5″) |
| Grafička kartica | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Optički pogon | Ne |
| Čitač kartica | Ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | Da |
| Operativni sustav | Bez OS (licenca Windows 10 Pro) |
| Raspored tipkovnice | English keyboard |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Jamstvo (mjeseci) | 12 |
| Web kamera | da |
| Dodaci | 1x Audio |
| Maksimalna rezolucija | 2256x1504 |
| Tip zaslona | Sjajan (BrightView, gloss) |